Megoldatlan

Úthiba a Fiumei úton

Anonim Járókelő

A Fiumei út-Magdolna utca kereszteződésben, főként a Keleti pu. felé tartó oldalon megsüllyedtek és kikoptak a sínek közötti aszfaltrészek, melyek kerékpárral és autóval is egyaránt balesetveszélyesek.
Kérem az Illetékeseket az kereszteződés javítására/kátyúk pótlására.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 27

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még tart az érintett szakasz felújítása.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018989/2018/
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (31139)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az alábbi bejelentést, kérjük szíveskedjenek a BKV Zrt. felé továbbítani, mivel a vágányzónában lévő hibák javítása az Ő illetékességük.

    Üdvözlettel:

    Sebestyén Mária
    igazgatósági
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Kátyú a villamos síneknél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére