Megoldatlan

Veszélyes járdaszakasz

Anonim Járókelő

A Közvágóhíd villamos végállomáson sorozatos problémává vált, hogy a Rákóczi híd felől a ráckevei HÉV felé haladó kerékpárosok a villamos vágány és a járművezetői tartózkodó közti keskeny járdát használják nagy sebességgel. A mellékelt rajzon látható módon a villamoshoz igyekvő járművezetőket már kétszer ütötték el a biciklisek (8 napon túl gyógyuló sérülést okozva), de volt olyan eset is, hogy a kerékpáros félrerántotta a kormányt és majdnem a mozgásban lévő villamos alá esett.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Laczkovich u. 31

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX., Közvágóhíd villamos végállomáson a kerékpárosok és a gyalogosok között kialakult konfliktus helyzetek - a BKV Zrt. jelzése alapján - előttünk is ismertek. Információink sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az érkezett e-mailre reagálva:
    Nem történt változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Balogh Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre az útvonalra gondoltam én is, amikor írtam, hogy az OBI-val is lehetne együttműködni.

    Az tök jó hír, hogy ha rövidebbre lett véve a sorompó, én csak azért nem jártam arra, mert régebben sokszor
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    /Az előzőhöz./
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @András: A bódésor mögötti kis utcácska nem játszik, folytatólag az OBI parkolóval? Főleg, hogy ott már rövidebbre lett cserélve a sorompó.
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    pont tegnap néztem, hogy vajon hogyan lehetne szabályosan eljutni a Rákóczi hídról a HÉVhez (amin a kerékpárunkkal tovább utazunk). mivel nem találtam szabályos utat, szintén az egyedül logikus, ám sz...
  • Balogh Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképen is jeleztem, hogy nincs szabályos átvezető sehol a Gubacsi úthoz.

    Kérem térképen jelöljön be egy folyamatos útvonalat, ne utca neveket dobáljunk be.

    Én is részletesen és hosszan (remélem...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Balázs:
    Gubacsi út.
  • Balogh Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebből a válaszból az látszik, hogy a BUDAPEST KÖZÚT Zrt. vagy nem ért az utakhoz vagy hazudik.

    "az útpálya alkalmas a kerékpározásra"
    Kép 1: BUSZ sáv kerékpár használhatóság nélkül.
    Kép 2: Útszűkület
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tudomásunk van a IX., Soroksári úton a Közvágóhíd villamos végállomáson történt sajnálatos, kerékpárosok által okozott gyalogos elütésekről. A BKV Zrt. jelezte felénk, hogy a végá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balogh Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen zölddel jelöltem ahol van bicikli út vagy biztonságosan lehet közlekedni, illetve pirossal, ahol nem lehet biztonságosan vagy sehogysem közlekedni.
    Érdeklődnék, hogy a "A Budapest Park oldaláb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És megtörtént a harmadik ugyanolyan eset is.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @Balázs:
    A Budapest Park oldalában van bicikliút.
  • Balogh Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is kerékpárosként szeretném kérni, hogy legyen valami megoldás, mert a Rákóczi híd és a Kvassay Jenő út között nincs hol közlekedni a Laczkovich u belefut az obi parkolóba, ami jó lenne, de este m...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pollereket szeretnénk továbbra is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feltört járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ledöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére