Megoldott

Gyalogos jelzőlámpa

Eltűnt a bácsi a gyalogos jelzőlámpáról (piros jelzés) a Maglódi út elején.

Probléma helyszíne
Budapest Maglódi út 2

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszaállt a bácsi a helyére.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Jászberényi út - Maglódi út csomópontban észlelt, kopott gyalogos maszkkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére