Megoldatlan

Illemhely

Frissítés - 2019.05.30.
Tisztelt Bátori Marianna (Kommunikációs vezető, Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.) Ha megadják nekem az automata üzemeltetéséhez szükséges szerelvény paramétereit, gyártóját stb., akkor utánajárok. Addig nem nyugszom, amíg nem találom meg a beszerzés lehetőségét. Ha ez megvan, és ha 1 havi nyugdíjam fedezi a költségeket , meg is veszem azonnal. Tisztelettel: Angyal Kati
-------------------------------

A Karl Lutz sétányon (amit a Vizes Világbajnokságra felújítottak), kialakítottak egy illemhelyet. Feltűnt, hogy hónapok óta zárva van. Felhívtam a Fővárosi Csatornázási Műveknek az ajtón található telefonszámát, ahol azt az elképesztő választ adták, hogy az illemhely csak azon a két héten volt nyitva, amikor a világbajnokság tartott. A történet teljesen abszurd. A sétányon naponta több száz (ezer?) turista fordul meg. Budapest amúgy is az illemhelyek hiányáról nevezetes, de ha van egy kulturáltan kialakított hely, akkor azt miért nem működtetik? (Az egyik fotón látszik, hogy a rendeletetésszerű használat hiányában mi történik ... a falon. Ne is csodálkozzunk azon, hogy szép fővárosunkban állandó bűz terjeng forró nyári estéken.)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Carl Lutz rkp. 4

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Karl Lutz sétányon (amit a Vizes Világbajnokságra felújítottak), kialakítottak egy illemhelyet. Feltűnt, hogy hónapok óta zárva van. Felhívtam a Fővárosi Csatornázási Műveknek az ajtón található telefonszámát, ahol azt az elképesztő választ adták, hogy az illemhely csak azon a két héten volt nyitva, amikor a világbajnokság tartott. A történet teljesen abszurd. A sétányon naponta több száz (ezer?) turista fordul meg. Budapest amúgy is az illemhelyek hiányáról nevezetes, de ha van egy kulturáltan kialakított hely, akkor azt miért nem működtetik? (Az egyik fotón látszik, hogy a rendeletetésszerű használat hiányában mi történik ... a falon. Ne is csodálkozzunk azon, hogy szép fővárosunkban állandó bűz terjeng forró nyári estéken.)"-ról "Frissítés - 2019.05.30. Tisztelt Bátori Marianna (Kommunikációs vezető, Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.) Ha megadják nekem az automata üzemeltetéséhez szükséges szerelvény paramétereit, gyártóját stb., akkor utánajárok. Addig nem nyugszom, amíg nem találom meg a beszerzés lehetőségét. Ha ez megvan, és ha 1 havi nyugdíjam fedezi a költségeket , meg is veszem azonnal. Tisztelettel: Angyal Kati ------------------------------- A Karl Lutz sétányon (amit a Vizes Világbajnokságra felújítottak), kialakítottak egy illemhelyet. Feltűnt, hogy hónapok óta zárva van. Felhívtam a Fővárosi Csatornázási Műveknek az ajtón található telefonszámát, ahol azt az elképesztő választ adták, hogy az illemhely csak azon a két héten volt nyitva, amikor a világbajnokság tartott. A történet teljesen abszurd. A sétányon naponta több száz (ezer?) turista fordul meg. Budapest amúgy is az illemhelyek hiányáról nevezetes, de ha van egy kulturáltan kialakított hely, akkor azt miért nem működtetik? (Az egyik fotón látszik, hogy a rendeletetésszerű használat hiányában mi történik ... a falon. Ne is csodálkozzunk azon, hogy szép fővárosunkban állandó bűz terjeng forró nyári estéken.)"-ra.

  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bátori Marianna (Kommunikációs vezető, Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.) Ha megadják nekem az automata üzemeltetéséhez szükséges szerelvény paramétereit, gyártóját stb., akkor utánajárok. A...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Angyal Kati!
    Tisztelt Járókelő!

    Az automata módon történő üzemeltetéshez szükséges szerelvény sajnos még
    mindig hiányzik.
    Az illemhely jelenlegi műszaki állapotában illemhelykezelővel nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    Akármit is ígérgettek, a helyzet 2 éve változatlan! Februárban ezt írták:
    "A nyilvános toalett megnyitásához azonban még egy olyan szerelvényre is szükség van, ami lehetővé teszi az egység személyze
    ...
  • Angyal Kati visszajelzésére vár.

  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. a Carl Lutz rakparti illemhelyet 2017. július 14-től - július 30-ig a FINA Vizes VB alatt üzemeltette. A működtetés során tapasztaltuk, hogy a létesítmény födém rész...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Angyal Kati visszajelzésére vár.

  • Tisztelt jarokelo.hu!

    Hivatkozással a budapest@jarokelo.hu 00030929 számú bejelentésre a Carl Lutz rakparton lévő nyilvános illemhellyel kapcsolatban az alábbiakat válaszoljuk.
    A Budapesten megrende
    ...
  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    2018.07.22. Semmi nem változott. Úgy látszik, egy födém-beázás fővárosi szinten sem oldható meg.
  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    Tavaly nyár óta keresik a kivitelezőt? Mi az akadálya a garanciális javítások kikényszerítésének?
  • Angyal Kati hozzászólt a bejelentéshez.

    Érthető. A födém beázik (lassan 10 hónapja), a garanciális javítást pedig nem lehet érvényesíteni vagy nincs határideje.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Angyal Katalin!
    Tisztelt Járókelő!

    Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy az illemhely jelenlegi állapotában nem
    üzemeltethető, mert a födém rendszeresen beázik. Az illemhely
    újranyitása csak a k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-52392/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eszméletlen, de nem meglepő sajnos! Szerintem ez az egyik legalapvetőbb probléma Budapesttel, és egyáltalán nem törődik vele a sok semmirekellő polgármester.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Angyal Kati bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt az út.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dankó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére