Megoldott

Közösségi kerékpárok foglalják a kerékpár kikötőket

Közösségi kerékpárok veszik el a helyet a az itt lakók kerékpárjaitól. Már több napja itt állnak, ugyan annyi, látszólag senki nem használja őket. Miért nem egy másik tárolóhoz rakják, ahol senki nem szokott parkolni? Mi itt lakók azért használjuk ezt, mert itt van térfigyelő kamera. Egyre fontosabb lenne, hogy a közösségi kerékpárokat bérbeadó cégek legalább annyi tárolót telepítsenek, mint amennyit elvesznek a lakóktól. Itt amúgy is 3db oszlop van, tehát 6 db kerékpár tárolására alkalmas, ami a közösségiek nélkül is általában tele van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bulcsú u. 23a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Nekik is jeleztem és reggelre már nem álltak ott a kerékpárok. Legközelebb közvetlen nekik is lehet jelezni, mert figyelik a visszajelzéseket. ????
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Donkey Republic"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére