Megoldott

Elzárt kerékpárút

A Rákóczi-híd pesti hídfőjénél a kerékpárút a támfal kitámasztása miatt teljesen el van zárva, viszont nincs kerülőút kijelölve a kerékpárosoknak és a lezárást sem jelzi előre figyelmeztető tábla!

Probléma helyszíne
Budapest Máriássy u. 2

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hivatkozva az alábbi bejelentésre, a probléma megoldódott: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/26893/lezart-kerekparut
  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Több bejelentés is van már ezzel kapcsolatban, ebben van a legfrissebb infó: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/26893/lezart-kerekparut

    Márciusban állítólag "ismét felkérték" a kivitelezőket a...
  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennyi "jár" - kerékpárút vége tábla, de az is csak az egyik irányból.

    Nem kell türelmetlenkedni. Nem volt elég nekik eddig a sacc 1 év egy értelmes megoldásra... nem hogy a támfal javítására. VICC! :...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sélley Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére