Megoldott

Hiányos

T. Illetékesek!

Legyenek olyan kedvesek vagy pótolni az oszlopról a hiányzó szemetest vagy kutyaürülék-gyűjtőt, vagy szereljék le a tartóját.

Köszönöm szépen, hogy fáradoznak értünk!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi u. 25

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    WAOHHHH!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemetes lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére