Megoldatlan

Zöldfelületen parkolás

Rendszeresen zöldfelületen parkolnak a II. kerületi Csalán út Csévi utca és Nagybányai út közötti szakaszán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 4-6

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület rendelettel védi a zöldfelületeit és szigorú fellépést ígér az ehhez hasonló esetekben: http://www.masodikkerulet.hu/hirek/zoldfelulet_23042018.html?query=z%C3%B6ldfel%C3%BClet
    Itt szerintem...
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület válasza: "A Csalán úti, zöldfelületi szabálytalan parkolás ellenőrzése és intézkedés megtétele a Városrendészeti Osztály hatásköre, de sajnos olyan mértékben romlott az autósok jogkövetési h...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás a korábbiakhoz képest.
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy újraküldést megérne, aztán ha továbbra sem érkezik válasz, akkor megoldatlan.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt a válaszadási határidő, és a kerület ismét nem tett eleget törvényben előírt kötelességének, miszerint a közérdekű bejelentésekre 30 napon belül választ kell adnia.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szabályosan lehet itt parkolni? Gerlóczy u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére