Megoldott

Lekopott a négyszínfestés a járda repedéseiről

Meg van repedve a járda és már nem látszik jól a négy színnel lefestett járda, frissíteni kellene a festést.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 51-55

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Gábor, egy fotó? Hogy áll most kedvenc festésünk? :)
  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    Mellékelten megküldöm a Budapest Főváros VII. Kerület Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal Városgazdálkodási Iroda tájékoztatását táblázatos formában a Jarokelo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Politikai nyomásra megoldódott. Le lehet zárni. Példás munka.
    https://www.facebook.com/MkkpBudapest/posts/884013325137451
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00029083

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00029083 azonosítószámú, Budapest VII. kerület Kazinczy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Zseniális!
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    :DDDDDDD
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Auth Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére