Megoldott

Buszsáv sínek helyett

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Mexikói út Erzsébet királyné útja és Thököly út közötti szakaszán kialakítható a használaton kívüli sínek helyére buszsáv? Csúcsidőben, pl. reggel 8 körül állandó itt a fennakadás, az út maga szűk, rendkívül egyenetlen, kerékpárral életveszélyes.

Várom szíves visszajelzését.

Üdvözlettel:

Dékány Bernadett
dekany.bernadett@gmail.com

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 65b

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A BKK megválaszolta a kérdést, így a bejelentés megoldódott.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011984/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (29000)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bako Janos hozzászólt a bejelentéshez.

    P+R parkolónak semmi keresnivalója a felszínen egy lakóövezetben, Herminamező átmenő forgalomtol való mentesítése volna a cél. Ezt szolgálná a fizetős parkolás, további egyirányúsitasok (pl Amerikai...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán már egy irányban is megoldás lenne. Kerékpárút is lehetne ott, de akár parkoló is. Bármi, ami hasznos vagy legalább szép.
  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb ötletek között felmerült, hogy lehetne P+R parkoló a villamossínek helyén - gondolom az sem kivitelezhető? (Úgyis térdig járunk a P+R parkolókban, eggyel több vagy kevesebb.. (irónia))
  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát, ahogy én ismerem a közlekedési morált, akkor csúcsidőben a buszsávban (is) állnának... Szerintem max. 3 sávra van egyébként ott hely, vagyis a kétirányú buszsáv nem tudom hogyan férne el.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    ,,meghaladja lehetőségeit"
    :DDDDDDDDDD
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Mexikói úton a felhagyott villamospálya helyén autóbuszsáv kialakításával kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az meghaladja Társaságunk, mint operatív kezelő lehetőségeit, az beruh...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem egyszerű kérdés. A 67-es villamos a mai napig csak szünetel. Az, hogy 21 éve nem jár, részletkérdés. Jogilag ez még a mai napig villamospálya, csak nem használható. A megszüntetése, felszámolás...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére