Megoldott

Szemét mindenhol

Fejlemény:

Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.
2018. május 27. 15:07
Undorító az egész környék. A szél teljesen széthordta a szemetet. Kérem, tisztítsák meg a területet!
_________________________________________________________________________
Kőbányán a 28-as villamos Sörgyár nevű megállójánál rengeteg szemét van eldobálva. Nagy kupacokban áll a hulladék a sinek körül. A szél pedig messzire elhordta a könnyebb darabokat. Egészen a Fehér útig tele van az út melletti zöld terület hulladékkal. Kérem, hogy tisztítsák meg ezt a területet! A képek a Google maps-ről vannak.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 16

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Szemét mindenhol” tárgyú,28490 számú észrevételüket megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentés vizsgálata során megállapítottuk, hogy a bejele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-70571/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig gusztustalan az egész! A környéken széthordta a szél a szemetet. Mindenhol fénylik a műanyag szatyor meg üveg a fűben. Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kőbányán a 28-as villamos Sörgyár nevű megállójánál rengeteg szemét van eldobálva. Nagy kupacokban áll a hulladék a sinek körül. A szél pedig messzire elhordta a könnyebb darabokat. Egészen a Fehér útig tele van az út melletti zöld terület hulladékkal. Kérem, hogy tisztítsák meg ezt a területet! A k...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Undorító az egész környék. A szél teljesen széthordta a szemetet. Kérem, tisztítsák meg a területet!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét nagy része nem most került oda.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy akkor járt kint, amikor még méteres gaz volt, és azért nem látta?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy esetleg látássérült volt?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdeklődnék, hogy a kolléga hol járt?
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: K/19531/2/2018/ÉKO

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a 2018. március 28-án tett elektronikus bejelentésre, melyet a Budapest X. kerület, Jászberényi út mentén futó 28-as villamos Sörgyár nevű
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szeméthalom

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kocka utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Telefosott használaton kívüli lejáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Döglött patkány a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére