Megoldott

Kidobott Karácsonyi fenyőfák

Kodobott Karácsonyi fenyőfák

Probléma helyszíne
Budapest Teve u. 1b

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a fenyőfát a
    megkereséstől függetlenül elszállítottuk.
    Kérjük válaszunk szív
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A fenyőfák elszállításáról a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. gondoskodik, ezért bejelentését továbbítottuk részükre, kérve intézkedésüket.

    A Fővárosi K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes vágány zóna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére