Megoldott

Elhanyagolt közterület

A Gárdonyi tér lezárása a parkoló autók elől jó döntés volt, csak sajnos a kivitelezés pocsék, a képeken is látni, hogy az eredetileg elhelyezett parkológátló kőoszlopok alulméretezettek, könnyen kiszedhetők a helyükről, így nem gátolják a járdára parkolást. Ide is olyan masszív kőtömböket kell rakni mint a Gellért téren, vagy pl. a Bikás parknál a metrólejárat előtt. Ezzel szemben az illetékes javítás gyanánt, a legolcsóbb változatot választotta (poller) ami tulajdonképpen kidobott pénz, kézzel könnyedén kiemelhető a helyéről, amit persze meg is tesznek az élelmes parkolni vágyó polgárok. Persze van ott kijelölt rakodóhely az üzletek tulajdonosainak csak ugye az ellenőrzés hiánya miatt, személyautókkal elfoglalják a helyet (Nincs elég közteres aki birságolná a renitenseket?) Van ott más gond is, pl. kidöntött kutyapiszok gyüjtő, a közterületet foglaló háromkerekű robogófurgon (vagy mi a neve?), ami persze csak reklámfelületként szolgál a közeli bankban lévő büfének, ezt engedélyezte valaki? A köztereinket nem kéne ilyenekkel telepakolni, oldák meg a reklámozást kevésbé tolakodó módon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 32-34

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a kiszedett pollereket, nem a kőbabákat állították helyre, a kocsmák előtt kiűlős helyek lettek így már nem lehet beparkolni, bizonyos értelemben megoldódott, majd meglátjuk mi lesz télen.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Gárdonyi téren, a hiányzó parkolásgátló oszlopok pótlását és a kőbabák javítását Társaságunk megrendelte.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válaszát a PDF tartalmazza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére