Megoldott

Sárba parkolás zöldterületen

A nemrég felújított szakaszt szétparkolják az autók, még ilyen mély sárban is, itt jobban kéne védeni a zöldterületet parkológátló oszlopokkal vagy sziklatömbökkel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egry József u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, a köztisztasággal kapcsolatos probléma megoldásához írj egy új bejelentést!
    Köszönjük megértésed!
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A parkolásgátló oszlopokat kihelyezték.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    A fejleményt már megírtam, lásd alább.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Pollereket helyeztek a területre, de továbbra sem állították helyre a kitaposott zöldet, de még a földet sem pucolták el az útról... várjuk a másik brigádot?
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Társaságunk kizárólag forgalomtechnikai okokból helyez ki különböző eszközöket, azonban a zöldfelület védelmét a zöldfelület üzemeltetője, a Főkert Zrt. látja el.
    Fenti okból nincs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza csatolva:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Újpesten ugyan ez a helyzet. Az önkormányzat évek óta nem tesz semmit! :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére