Megoldott

Használtruha Gyűjtő Konténer Területe

Tisztelt Cím!

Csepelen, a Deák téren, az Angex használt ruha üzlet oldalánál lévő használt ruha gyűjtő konténer körül gyűlik a szemét, és tán még körbe is vizelik, bár ez nem biztos, mivel a klímafolyadék is oda folyik. A gyűjtőedény elhelyezése is vitatott, pont a járda legkeskenyebb részére sikerült bepasszírozniuk, így aki el szeretne menni kénytelen belépni a fa körüli aszfaltozatlan területre. Véleményem szerint az üzlet bejárata mellett sokkal ideálisabb lenne az elhelyezése, mint ahogy korábban is volt.

Képek: http://1drv.ms/1uDrNEs

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.08.10.

Szerk. 2014.08.18. - A konténer területe valóban megtisztításra került a bejelentés után, viszont az elhelyezése kapcsán változás nem történt, továbbra is a legkeskenyebb helyen van, szűkítve a járdát, így az ügy továbbra is megoldatlan! Azóta pedig sajnos valaki megint mellé rakta a szemetét. :( Kép: http://1drv.ms/YuHKCn

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténer megint költözött, ez már a 4. helye :D
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténer megint költözött, ez már a 4. helye :D
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk csak pár méterrel arrébb, de legalább már nem a sárban kell kerülgetni a konténert, hanem csak a pocsolyában. Remélhetőleg most már szeméttel sem rakják körbe, mondjuk azt is csak addig csinál...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Na végre elvitték. :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2014-09-14 15.29.12 A szemét az mindig újra odakerül.. :(
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedésüket a konténer ügyében.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest - Csepel XXI. ker. Önkormányzat illetékes munkatársa felvette a kapcsolatot a konténer üzemeltetőjével. Kértük a konténer területének rendszeres takarítását, melyre 3 n...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténer körüli terület újra tiszta.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az áruház ezt helyezte ki, tehát nem ők a konténer tulajdonosai.
    Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy mi alapján került át az üzlet bejáratától az oldalához a konténer, de ha végre sikerül megtalálni a...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2014-08-22 18.28.39 Ismét megjelentek a zsákok. Valaki fényes nappal képes volt odahordani a szemetét. -.-"
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    2014-08-22 12.58.05 Szemétmentes a konténer környéke
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A használtruha üzlet válasza alapján nem az üzlet tulajdona a konténer, de felkeresték a tulajdonost, aki intézkedik az elszállításáról, valamint ígéretet tett, hogy a jövőben jobban odafigyelnek a bo...
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük bejelentését a Deák téren lévő Angex Használtruha üzlet oldalán kihelyezett konténerrel kapcsolatban. Kollégáink megtisztították a területet. Az info@angex.hu email...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő helyszínen a szelektív hulladékgyűjtő sziget 2013. októberében megszűnt, tartályainkat vis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A konténer területe valóban megtisztításra került a bejelentés után, viszont az elhelyezése kapcsán változás nem történt, továbbra is a legkeskenyebb helyen van, szűkítve a járdát, így az ügy továbbra...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2014.0813. a konténer területe már tiszításra került.

    tisztelettel :Járainé
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Továbbítottuk a kérést az illetékes felé intézkedésre. Kérjük a bejelentő szíves türelmét.

    Tisztelettel: Egri Judit
    Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére