Megoldatlan

Besüllyedt út, felfestés hiánya

A képen látható helyen annyira besüllyedt az út, hogy az autósoknak teljesen le kell lassítaniuk, különben a lengéscsillapítójuk bánhatja. Kész szerencse, egyébként, mert itt biciklis és gyalogos átkelőhely van, de a felfestés már rég lekopott az útról. Hogy mit csinál a Közútfenntartó, azt nem tudjuk, de errefelé biztosan nem jártak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 40

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    A képet megint lehagytam, íme:
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez alapján a bejelentésre november közepéig várni kell, míg megoldás születhet:
  • Mudry György visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    A csatornafedelet javították, de az útsüllyedés továbbra is fennáll!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kende! Köszönöm a segítségedet!
    Kíváncsian várom a fejleményeket a kis magyar abszurddal kapcsolatban.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Az útsüllyedés miatt elküldtem az FCSM-nek, mivel tőlük csak így kapunk majd választ.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a bejelentett útszakaszon csak az útpálya, a szegélyek és a járdaburkolat vonatkozásában illetékes. A víznyelő javítása ügyében tájékoztattuk a Főv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Takács Menyhért utcai tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Petovsky Peter
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Takács Menyhért utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlaphiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Illyés Gyula utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére