Megoldásra vár

Leparkolt járda

Anonim Járókelő

A Balzac utca ezen szakasza lassan alkalmatlan lesz a gyalogos közlekedésre(mondjuk a többi része is hasonlóan néz ki!).
A Visegrádi u. és Hegedűs Gy.u. közti szakaszon 1 méternyi hely sincs a járdán(egyik oldalon se!!),nemhogy az előírt 1.5m!A jelenség mindennapos és a nap 24 órájában fellelhető még úgy is,hogy a szervek "fokozott ellenőrzés" alatt tartják a kerület ezen részét.. XD

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Balzac u. 13

Hozzászólások

  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben tényleg vannak vak, idióta, KRESZ-t és emberséget nem ismerő járművezetők, de erre nem a jogszabályt alkalmazó szervezet a megoldás, mint látható (ez nem az adóbefizetés függvénye nem attól ne...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt pedig semmi nem változott..vonal..járda..kresz nem számít...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Mindig vannak figyelmetlen járművezetők"...persze,ebben az utcában pl egy,azaz egy darab autó sem állt szabályosan!!Volt amelyik 4 kerékkel állt a járdán bő 1.5méterrel a vonal után!!....és mennyin v...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Én azt látom amióta a köztereseket zargatjuk sokkal kevesebben állnak szabálytalanul, persze nem tökéletes, mindig vannak figyelmetlen járművezetők!!!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a rendszeres figyelmeztetést és szankcionálást.
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    A pollereket kidöntögetik, én a beton tömbre szavazok! Annak kevésbé fog nekimenni mert az nyomot hagy az autón.
  • Járókelő Ödön hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a szép szóból, büntetésből nem értenek, akkor korlátot, pollereket kéne kirakni.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk ha a közteres is igy parkol akkor miért is várunk mást az emberektől.. ????
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a tájékoztatást, a bejelentés tartalma ismert Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület Felügyelet előtt. Rendszeresen figyelmeztetjük, és szankcionáljuk a közúti közlekedés szabályairól sz...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint én gondolkodom rosszul..ha nekem lenne lehetőségem az autómat ugy tárolni,hogy tudom:mindig van helyem,őrzött,fedett parkolóban akkor én szívesen fizetnék többet,mint a mostani rendszerér...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Az évek óta foghíjas telkek sorra tűnnek el mert kezdik beépíteni őket.
    Egy felmérés szerint, ha épülne parkoló ház azt a lakó többnyire ingyen szeretné használni, aki fizetne az meg annyit szeretne
    ...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    ez egy teljes félreértés, miért kellene kedvezményes lehetőséget biztosítani a gépjárművek tárolásához? és akinek nincs autója azok a családok is kapnak hasonló mértékű támogatást, vagy évente kb 2000...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak átgondolva nincsenek hanem sok helyen eleve szabálytalanul lettek kijelölve a járdára...
    Kezdetnek sokat segítene ha az évek óta foghíjas telkeken amiken amúgy is (egyszintes)parkoló üzemel é...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehát vonjuk le a konzekvenciát.
    A felfestések többek szerint nincsenek átgondolva, így mind az autós mind a gyalogos érdekei sérülnek (itt megjegyezve, hogy az autós kiszáll a járgányból és gyalogoss
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem írtam sehol,hogy a felügyelet a hibás azért,mert az emberek tahó módon parkolnak.
    Viszont azért,hogy nincsenek büntetve ezek a tahók azért igenis a felügyelet a hibás!!Ha végeznék a munkájukat
    ...
  • Bhakta das Prabho hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán nem a felügyelet a hibás a kialakult helyzetért hanem az autó tulajdonosok! Lásd postaládára parkoló vagy BNV-s, akinek semmi sem drága mert Ő az Ász.
    Szerintem itt a felügyelet csak akkor tud h
    ...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    válaszok tömören: fokozottan ellenőriznek és már jobb a helyzet, de ha mégsem, akkor telefonálj majd az általuk megadott számra, mert te éppen nem ezt tapasztalod :)))
    XIII. kerület, te drága, a járdá...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére