Megoldatlan

Népligeti felüljáró elhanyagolt állapota

Anonim Járókelő

Az Üllői útnak a Népliget buszvégállomásnál lévő felüljárója szemmel láthatóan nagyon rossz, elhanyagolt állapotban van - rozsdás fémelemek, hulló vakolat - az alatta elhaladni kénytelen autósok "örömére". Miközben újabb betonépítmények készülnek - a háttérben már látszik a villamosmegálló emelvénye - érdemes lenne figyelmet fordítani a meglévő monstrumok karbantartására, mielőtt végleg széthullanak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre nem kellett volna a papírt pazarolnia a BKKnak. ☺
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2666)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A IX., Népliget melletti, Üllői út–Kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtem!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2015-ben volt a "jövőre" ígérete, de nem "sikerült" felújítani a felüljárót. Érdemes lenne újraküldeni a problémát.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2666)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Népliget melletti, Üllői út – Könyve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom jövőre lesz a híd teljes felújítása.
  • Varga Laszlo hozzászólt a bejelentéshez.

    A Nyugati téren még rosszabb állapotban van a felüljáró
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Vízfolyás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kereszttörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Margitsziget / Margit híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére