Megoldatlan

Közraktár utca útburkolat állapota

IX. kerület Közraktár utca útburkolat állapota kritikán aluli több helyen, itt az egyik...

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 1328

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Kamarás Bálint visszajelzésére vár.

  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper várjuk a javításokat. Gördeszka pálya már van ott, hatha erre is jut pénz.
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    járókelő Budapest 26515 és 26538

    Levél tartalma
    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. Közraktár utca állapota Részvénytársaságunk előtt ismert. Útellenőri Szolgálatunk a területet rendszeresen elle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kamarás Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére