Megoldott

Felesleges és balesetveszélyes járdasziget

XIII. ker Dráva utca -Kárpát utca kereszteződésénél van az úttesten egy teljesen felesleges járdasziget, ezáltal a külső sáv keskeny, illetve van benne egy kanyarív, nagytestű járművel el sem lehet férni a sávban a terelővonal érintése nélkül. Balesetveszélyes, mivel a belső sávban haladók pedig lenyesik ugyanezt a kanyarívet. Felesleges és balesetveszélyes megoldás, kerékpársávot felesleges elválasztani,bőven elég lenne a felfestés.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 26

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szakmai válasza alapján a forgalmi rend indokolt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!

    A Dráva utcán a Kárpát utcánál az addig járda mellett vezetett kerékpárút kerékpársávként folytatódik, a Dráva utcán ezért sávelhúzás van a csomópontban. A kerékpárosok védelme és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Autóval biztos el lehet férni de nagyobb testű jàrművekkel nem. Pl a 10 percenként arra közlekedő 15-115 buszok....
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Odafigyelésre és lassításra késztet. Elférnek az autók, mert elég széles a sáv. Ha nem úgy vezetnek, az már másik kérdés.
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kamarás Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt Kresz tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes sorompó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére