Megoldott

Rohad a Lánchíd

Anonim Járókelő

Pár hete éjjel átsétáltam a Lánchídon és amit láttam az egészen elképesztő: eszi a rozsda a hidat! Így egyik nap körbe is fényképeztem a déli oldali járdát.
Továbbá a Széchenyi István térhez közelebbi pillérnél van egy vaslemezburkolat, ami botlásveszélyesen áll, valamint az aluljáró feletti kövekből úgy tűnik, jópár darab már letört.
Ezen kívül a közúton a dilatációk is elég ramaty állapotban vannak, az egyik nagyon megdobbantja - de nem megdobja a gépjárműveket. Hát még a bringát...
Hogy így nézzen ki Budapest elsőszámú jelképe, az UNESCO világörökségi listán szereplő terület egyik legnevezetesebb építménye, az egészen hihetetlen.

Mikor tervezik kijavítani, felújítani a fent ecsetelt problémákat (leginkább az egész hidat)?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Széchenyi Lánchíd

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya továbbított, „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2630)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbia
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére