Megoldott

Astoria aluljáró tájékoztatóelemeinek állapota

Frissítés 04.09.
Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal!
Közbenjárásuk után a Budapest Közút rendkívüli gyorsasággal frissítette és cserélte az Astoria aluljáró tájékoztatóit. Az aluljáró ezáltal nem csak rendezettebb képet mutat, de a rendszer funkcionalitása is újra teljes. (Képeket a kommentek között csatoltam.)
Segítő intézkedésüket az aluljáró használói nevében is köszönöm!
Üdvözlettel,
Fónai Kende

-------

Frissítés 03.15.

Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal!

Kérem, felügyeleti szervként szíveskedjenek kötelezni a Budapest Közutat, hogy válaszolják meg jelen bejelentésemet, mert maguktól erre január 3. óta nem képesek. Ezzel többszörösen is megszegték a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CLXV. törvény által előírt ügyintézési határidőt.

Kérem továbbá Önöket arra is, felügyeleti szervként szíveskedjenek kivizsgálni, hogy jelen bejelentést a Budapest Közút pontosan miért ignorálta többszöri beküldés ellenére is. Kérem Önöket, hogy a törvénysértés miatti eljárás eredményéről válaszukban tájékoztatni szíveskedjenek.

Intézkedésüket előre is köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

---------------------------------------------------------------

Eredeti bejelentés:

Az Astoria aluljáró tájékoztatóelemei borzalmasan elhanyagolt állapotban vannak. A térképeket és a kijáratokat megkülönböztető jelzéseket leszaggatták, összefirkálták. A térképek egyébként sem aktuálisak már. Hiányzik róluk a 100E és az M3 pótlójárat jelölése, a 15-ös járatcsalád pedig már nem arra közlekedik.
Az aluljárók üzemeltetése a Budapest Közút Zrt. feladatkörébe tartozik. Kérem a Tisztelt Illetékest, szerezze be a tájékoztatóelemek aktuális változatát, és szüntesse meg a jelenlegi állapotot, ami biztosan nem egy hét alatt alakult ki.

Köszönettel,
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út 1-3

Hozzászólások

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, Cila. :)
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Kende, nagyon ászul toltad!
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 03.15. Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal! Kérem, felügyeleti szervként szíveskedjenek kötelezni a Budapest Közutat, hogy válaszolják meg jelen bejelentésemet, mert maguktól erre január 3. óta nem képesek. Ezzel többszörösen is megszegték a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CLXV. törvény által előírt ügyintézési határidőt. Kérem továbbá Önöket arra is, felügyeleti szervként szíveskedjenek kivizsgálni, hogy jelen bejelentést a Budapest Közút pontosan miért ignorálta többszöri beküldés ellenére is. Kérem Önöket, hogy a törvénysértés miatti eljárás eredményéről válaszukban tájékoztatni szíveskedjenek. Intézkedésüket előre is köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende --------------------------------------------------------------- Eredeti bejelentés: Az Astoria aluljáró tájékoztatóelemei borzalmasan elhanyagolt állapotban vannak. A térképeket és a kijáratokat megkülönböztető jelzéseket leszaggatták, összefirkálták. A térképek egyébként sem aktuálisak már. Hiányzik róluk a 100E és az M3 pótlójárat jelölése, a 15-ös járatcsalád pedig már nem arra közlekedik. Az aluljárók üzemeltetése a Budapest Közút Zrt. feladatkörébe tartozik. Kérem a Tisztelt Illetékest, szerezze be a tájékoztatóelemek aktuális változatát, és szüntesse meg a jelenlegi állapotot, ami biztosan nem egy hét alatt alakult ki. Köszönettel, Fónai Kende"-ról "Frissítés 04.09. Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal! Közbenjárásuk után a Budapest Közút rendkívüli gyorsasággal frissítette és cserélte az Astoria aluljáró tájékoztatóit. Az aluljáró ezáltal nem csak rendezettebb képet mutat, de a rendszer funkcionalitása is újra teljes. (Képeket a kommentek között csatoltam.) Segítő intézkedésüket az aluljáró használói nevében is köszönöm! Üdvözlettel, Fónai Kende ------- Frissítés 03.15. Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal! Kérem, felügyeleti szervként szíveskedjenek kötelezni a Budapest Közutat, hogy válaszolják meg jelen bejelentésemet, mert maguktól erre január 3. óta nem képesek. Ezzel többszörösen is megszegték a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CLXV. törvény által előírt ügyintézési határidőt. Kérem továbbá Önöket arra is, felügyeleti szervként szíveskedjenek kivizsgálni, hogy jelen bejelentést a Budapest Közút pontosan miért ignorálta többszöri beküldés ellenére is. Kérem Önöket, hogy a törvénysértés miatti eljárás eredményéről válaszukban tájékoztatni szíveskedjenek. Intézkedésüket előre is köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende --------------------------------------------------------------- Eredeti bejelentés: Az Astoria aluljáró tájékoztatóelemei borzalmasan elhanyagolt állapotban vannak. A térképeket és a kijáratokat megkülönböztető jelzéseket leszaggatták, összefirkálták. A térképek egyébként sem aktuálisak már. Hiányzik róluk a 100E és az M3 pótlójárat jelölése, a 15-ös járatcsalád pedig már nem arra közlekedik. Az aluljárók üzemeltetése a Budapest Közút Zrt. feladatkörébe tartozik. Kérem a Tisztelt Illetékest, szerezze be a tájékoztatóelemek aktuális változatát, és szüntesse meg a jelenlegi állapotot, ami biztosan nem egy hét alatt alakult ki. Köszönettel, Fónai Kende"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal!
    Közbenjárásuk után a Budapest Közút rendkívüli gyorsasággal frissítette és cserélte az Astoria aluljáró tájékoztatóit. Az aluljáró ezáltal nem csak rendezettebb képet...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!

    Bejelentőként bosszúságot számomra egyáltalán nem a Járókelő.hu munkássága okoz. Sokkal inkább az, hogy Önök 2x30 nap alatt sem küldtek választ számomra, ezzel folyamatosan m
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 26185-ös számú lakossági bejelentéssel, az Astoria aluljáró utastájékoztatóival kapcsolatban a következőket nyilatkozzuk.
    A Budapest Közút Zrt. az utastájékoztató táblák gyártásá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-28180/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Astoria aluljáró tájékoztatóelemei borzalmasan elhanyagolt állapotban vannak. A térképeket és a kijáratokat megkülönböztető jelzéseket leszaggatták, összefirkálták. A térképek egyébként sem aktuálisak már. Hiányzik róluk a 100E és az M3 pótlójárat jelölése, a 15-ös járatcsalád pedig már nem arra közlekedik. Az aluljárók üzemeltetése a Budapest Közút Zrt. feladatkörébe tartozik. Kérem a Tisztelt Illetékest, szerezze be a tájékoztatóelemek aktuális változatát, és szüntesse meg a jelenlegi állapotot, ami biztosan nem egy hét alatt alakult ki. Köszönettel, Fónai Kende"-ról "Frissítés 03.15. Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal! Kérem, felügyeleti szervként szíveskedjenek kötelezni a Budapest Közutat, hogy válaszolják meg jelen bejelentésemet, mert maguktól erre január 3. óta nem képesek. Ezzel többszörösen is megszegték a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CLXV. törvény által előírt ügyintézési határidőt. Kérem továbbá Önöket arra is, felügyeleti szervként szíveskedjenek kivizsgálni, hogy jelen bejelentést a Budapest Közút pontosan miért ignorálta többszöri beküldés ellenére is. Kérem Önöket, hogy a törvénysértés miatti eljárás eredményéről válaszukban tájékoztatni szíveskedjenek. Intézkedésüket előre is köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende --------------------------------------------------------------- Eredeti bejelentés: Az Astoria aluljáró tájékoztatóelemei borzalmasan elhanyagolt állapotban vannak. A térképeket és a kijáratokat megkülönböztető jelzéseket leszaggatták, összefirkálták. A térképek egyébként sem aktuálisak már. Hiányzik róluk a 100E és az M3 pótlójárat jelölése, a 15-ös járatcsalád pedig már nem arra közlekedik. Az aluljárók üzemeltetése a Budapest Közút Zrt. feladatkörébe tartozik. Kérem a Tisztelt Illetékest, szerezze be a tájékoztatóelemek aktuális változatát, és szüntesse meg a jelenlegi állapotot, ami biztosan nem egy hét alatt alakult ki. Köszönettel, Fónai Kende"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főpolgármesteri Hivatal!

    Kérem, felügyeleti szervként szíveskedjenek kötelezni a Budapest Közutat, hogy válaszolják meg jelen bejelentésemet, mert maguktól erre január 3. óta nem képesek. Ez
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól nem fog megoldódni a probléma, ha nem válaszolnak.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére