Megoldatlan

Hiányzó fa

Tisztelt Főkert, idezem egy előbbi bejelentésre a válaszukat:
"Tisztelt Járókelő Blog!

A 22539 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:

A bejelentés helyszínén, a Budapest, XI. kerület, Pázmány Péter stny. 2. számnál megjelölt fahelyre vonatkozóan a Budapesti Közlekedési Központ, és a Budapest Közút Zrt.-vel egyeztetve tudja Társaságunk a faültetési munkát elvégezni, a kialakítandó Fonódó villamos projektnek megfelelően.

Kérjük válaszunk szíves elfogadását.

Üdvözlettel:

Fazekas Péter
ügyfélszolgálati csoportvezető
ZÖLDFELÜLET-FENNTARTÁSI
IGAZGATÓSÁG

FŐKERT NONPROFIT ZRT."

A munka befejeződött, levonultak a gépet (igaz a sár, maradt, de majd a tavaszi esők elmossák, már megszoktuk), viszont a beigért faültetést elmaradt... amit célszerű lenne most elvégezni, remélem nem marad üresen a kihagyott fahely.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pázmány Péter stny.

Hozzászólások

  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ugyanilyen mocskos ez a rész. Természetesen a építők már levonultak, parkrendezés, járdafoltozás nem történt.
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos a fonódó, igen... azt nem gondoltam, hogy előbb felújítják az úttestet és utána fognak hozzá a villamos továbbvezetéséhez ami újra teljesen átalakítja az érintett szakaszt. A tervek szépek (igaz r...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 26067 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére