Válaszra vár

Fantasztikus dagonya

Méélyen tisztelt Illetékesek!
Engedjék meg, hogy elismerjem kitűnő munkájuk gyümölcsöző eredményét, amit szerény (de egyre gyarapodó) közösségünk a mennyekbe magasztal. Fanntasztiröff eredmények ezek, végre egy fenséges dagonya a városban... viszont hogy a jövőbe is fenn tudjon maradni javasolom, hogy építsenek ki öntözőrendszert a területre, így száraz időben is tudjuk élvezni a gondtalan pillanatokat. Ja, és kéne valami árnyékoló is, a nyári napkra.
Tudjuk, hogy eme kitünő dagonya nem jöhetett volna létre a Szent Tehenek nélkül, így bejárásuk nélkülözhetetlen, viszont korlátozni kéne, hogy ne történjen nem várt sajnálatos baleset, pl. csak 8-11-ig majd este 6-10-ig. Így elősegítenék a dagonya minőségének fenntartását, de nem veszélyeztetnék kis közösségünk testi épségét.
Javaslom továbbá a hely turisztikai fellendítését, mivel a terület mellett felépünt egy vadiúj, hipiszupi ojektum, ki kéne alakítani benne luxólakat, amit aztán hidethetnénk ország-világnak. Tutibuli! Röff!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyors választ kaptam az ELTE-től, így ide bemásolom:
    "Az érintett terület állami tulajdonban van. A terület kezelését osztatlan vagyonkezelésben látjuk el a BMGE és az MTA-val közösen. A területre has
    ...
  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm Antal, elküldtem... és mindenkit biztatok, hogy küldje el a kérdést. "Sok lúd disznót győz!"
  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg érdemes lenne elküldeni az ingatlan kezelőjének:

    https://www.elte.hu/kancellaria/mf
  • Bardócz Csaba (admin) lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük Bundi Piroskának a tájékoztatást... mivel kijelentette, hogy nem illetékes, így tovább folytatódhat a dagonya... juhéé! A magánterület tulajdonosának pedig köszönjük a lehetőséget!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2017.12.07. 18:48 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem a hivatal válasza megnyugtat mindenkit, a röfik pedig tovább élvezhetik a kiemelkedően igényes terület szépségeit.
  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel egy hasonló körön már túl vagyok egy sarokkal arrébb levő "szépséggel" kapcsolatban a válasz valami lesz:
    1. Az önkormányzat kiemelten fontosnak tartja a kerület zöldterületeinek védelmét.
    2. A
    ...
  • Járókelő Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma írtam a Polgármesternek. Kíváncsi vagyok, történik-e valami.
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    el kéne küldeni az Index-nek a képeket, meg írni közvetlenül a polgármesternek, mert a hivatalok dobálgatják csak az ilyeneket, mint a forró krumplit. amúgy tipikus igénytelen, magyar hozzáállás: semm...
  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár a stílussal nem értek egyet (nem a valódi felelős foglalkozik a bejegyzéssel), de remélem idővel lesz olyan civil szervezet aki szükséges jogi lépéseket is meg tudná szervezni (gyűjtés+intézkedés)...
  • Járókelő Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Az én bejelentésemre augusztus óta nem válaszolnak:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/22812/parkolasi-anarchia
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • g g bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére