Válaszra vár

Be nem tartatott tiltó tábla

Anonim Járókelő

A fonódó villamoshálózat vonalán frissen bevezetett szabály szerint a Komjádi Béla utcától déli irányban a Frankel Leó útra csak a kivételekben felsorolt járművek hajthatnak be 06-20 óra között. Azonban a frissen kihelyezett tábla mintha ott sem lenne, szinte minden áthaladó gépkocsi megszegi a szabályt. Kérem az illetékesek intézkedjenek a szabályozás betartása érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 68

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "BRFK - Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyelettől válasz azóta sem érkezett. A probléma továbbra is fennáll. (Lassan fél éve) Lehet érdemes volna a rendőrséget keresni az ügyben.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 25371-es számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett észrevételével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A II. kerüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendőr, Közteres az utca végén kiszedhetné őket...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Süllyedő oszlop pl. megoldás lenne.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére