Megoldatlan

Balesetveszélyes csomópont a Szentlőrinci út kereszteződésénél

Anonim Járókelő

A Szentlőrinci út kereszteződése (Méta utcai felüljáróra vezető úton) nagyon balesetveszélyes, hetente több baleset történik itt.

Az Auchan / Decathlon felől a felüljáróra felhaladók számára tele-zöldet ad a lámpa, ám a Nagykőrösi út felől az Auchan felé haladva ezzel egy időben szintén tele-zöldet kapnak az autósok.

Igaz, hogy a kresz szerint a kanyarodóknak elsőbbséget kellene adniuk a szemből érkezőknek, ám sajnos sokan úgy értelmezik itt a zöld jelzést, hogy mehetnek, - nem számítva a szemből érkezőkre.

Jó lenne megoldani a lámpák áthangolását úgy, hogy egyszerre csak az egyik irány kapna zöld jelzést ebben a balesetveszélyes csomópontban. Fél perccel több várakozást úgy gondolom mindenki számára megérne a biztonságos, balesetmentes közlekedés.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szentlőrinci út

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsian várom mit sikerül kiötleniük.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Méta utcai felüljáró környezetében található jelzőlámpás csomópontok (mind a hídon található felső, mind a Régi Szentlőrinci úton található alsó) felülvizsgálatát a kedvezőtlen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyalogátkelő láthatatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haraszti út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére