Megoldatlan

Magára hagyott autó

A képen látható amerikai rendszámú autó szemmel láthatóan hónapok óta itt pihen (Szerdahelyi utca, a Karácsony Sándor utcától nem messze) minden következmény nélkül (mindenki tudhatja: egész Józsefváros fizetős övezet), "elvéve" azoktól a parkolási lehetőséget, akik esetleg a környéken laknak, vagy fizetnének a parkolásért.

Kérném a VIII. kerületi Közterület-felügyeletet, hogy szállítsák el/szállíttassák el a kérdéses autót (akár az ilyen autókat jelezhetnék szintén feléjük a parkoló ellenőrök is, úgyis egy cég, de ezt megoldani biztosan hatalmas fejlesztést igényelne...).
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szerdahelyi u. 17

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • eltávozott/lelépett felhasználó visszajelzésére vár.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bognár András Úr!

    A 2018.01.04. napján megküldött levelében jelzett problémával kapcsolatban mely szerint a Szerdahelyi utca 17. szám alatt üzemképtelen külföldi forgalmi rendszámú gépkocsi
    ...
  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését! Tájékoztatom, hogy a Szerdahelyi utca érintett szakasza a főváros kezelésében van, így a gépkocsi esetleges elszállíttatásával kapcsolatban a Fővárosi Ön...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Parkolási igazgatóság

    1081 Budapest, Német u. 17-19.

    Központi telefon: +3612997000; fax: +361314-6563; parkolas@jgk.hu
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjött a válasz és az eljárási rend külföldi gépjárművekkel kapcsolatban.
    Tisztelt Bognár András!

    Lejárt műszaki vizsga esetén is elszállíthatjuk a gépjárműveket, azonban külföldi forgalmi rendszámo
    ...
  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A rom továbbra is ott van, időközben már egy másik is van mögötte, ami szintén hetek óta ott pihenhet...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • eltávozott/lelépett felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ígérem hamarosan arra járok és akkor megnézem mi van ezzel. Néhány nap türelmet kérek!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Rákérdeztem mi van ezzel a ronccsal?Úgy látszik kezd visszafejlődni a VIII.Közter.Felügy.nem válaszol nektek és az utolsó roncs szállítás is novemberben volt,ha a honlapjuk naprakész.Válaszuk alapján...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kocsi ott van még?Úgy látom letelt a 30 nap,de még nem jött válasz.VIII.kerület kezd visszafejlődni gyorsaság terén.Jelezz vissza,ha ott van még bejelentem én is.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Diószegi utcából 3 db.-ot vitettem el,szerintem ezt is elviszik hamarosan ha van rá lehetőség.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • eltávozott/lelépett felhasználó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szerdahelyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Salgótarjáni utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére