Megoldatlan

Azonosíthatatlan építmény

FRISSÍTÉS 2018.08.14.:

Ez a komment nem azt mutatja, hogy a Újbuda egy szolgáltató szemléletű kerület lenne.
Arról nem is beszélve, hogy a kerület közigazgatása alá tartozó területen neki kellene eljárnia, nem pedig az állampolgárnak. Úgyhogy legyenek szívesek kideríteni, hogy kié a képen látható bódé, és ha nincs rá szükség, bontassák el.

----------------------------

FRISSÍTÉS 2018.08.13.:

Ejnye, XI. kerület, ez egy elég elszomorító válasz. :( Komolyan a városlakóknak kéne nyomozni, meg felvenni a kapcsolatot mindenféle random céggel? Mire van akkor az Önkormányzat?

----------------------------

FRISSÍTÉS 2018.07.06.:

Köszönöm a választ, azonban a hivatal tévedésben van Kedves Györkös Gábor úr. Önöknek kell felvenniük a kapcsolatot, mert az önök közpénzből fenntartott hivatala felel azért, hogy a városképet ne rondítsák ilyen építmények. Kérem, intézkedjenek, és mihamarabb tüntessék el ezt az ocsmány bódét!

----------------------------

Itt egy újabb gyöngyszem! Szinte mindennap erre járok, de már annyira hozzászoktam a látványhoz, hogy nem is tudatosult, mennyire ocsmány ez az építmény. Most valamiért ránéztem, és le is fotóztam. De tényleg, mi ez, és miért van itt? Nem lehetne eltakarítani?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 10

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Mára eltűnt a bódé. Bár nem teljesen lett befedve, de legalább a ronda bódé a múlté.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2018.08.14: Ez a komment nem azt mutatja, hogy a Újbuda egy szolgáltató szemléletű kerület lenne. Arról nem is beszélve, hogy a kerület közigazgatása alá tartozó területen neki kellene eljárnia, nem pedig az állampolgárnak. Úgyhogy legyenek szívesek kideríteni, hogy kié a képen látható bódé, és ha nin...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb fejlemény! A minap arra jártam, nyitva volt az ajtó, és bementem. Meredek lépcső vezet lefelé, és a szomszédos ház pincéjébe jutunk. Találkoztam egy emberrel, aki azt mondta, hogy valami Reváló...
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    „tegnapi megjegyzésünk
    személyes jellegű volt Önök felé és nem publikus!” / XI. ker. ügyintéző /
    „Válaszát továbbítjuk a felhasználónak, aki elküldte a problémát és
    látható lesz a többi felhasználó sz...
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kérem, hogy a Fővárosi Önkormányzatnak továbbítsák a kérést, mivel a
    választ is ők írták. Megjegyzem továbbá, hogy a tegnapi megjegyzésünk
    személyes jellegű volt Önök felé és nem publikus!
    >>>
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2018.07.06.: Köszönöm a választ, azonban a hivatal tévedésben van Kedves Györkös Gábor úr. Önöknek kell felvenniük a kapcsolatot, mert az önök közpénzből fenntartott hivatala felel azért, hogy a városképet ne rondítsák ilyen építmények. Kérem, intézkedjenek, és mihamarabb tüntessék el...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a komment nem azt mutatja, hogy a Újbuda egy szolgáltató szemléletű kerület lenne.
    Arról nem is beszélve, hogy a kerület közigazgatása alá tartozó területen neki kellene eljárnia, nem pedig az álla...
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Ejnye, XI. kerület, ez egy elég elszomorító válasz. :( Komolyan a városlakóknak kéne nyomozni, meg felvenni a kapcsolatot mindenféle random céggel? Mire van akkor az Önkormányzat?
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ebben a témában a XI. kerületi önkormányzat nem illetékes.
    >>> Járókelő.hu 2018.08.10. 16:22 >>>

    Tisztelt XI. kerület (XI. kerület)!
    Az alábbi bejelentés érkezett a Jarokelo.hu
    (
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Itt egy újabb gyöngyszem! Szinte mindennap erre járok, de már annyira hozzászoktam a látványhoz, hogy nem is tudatosult, mennyire ocsmány ez az építmény. Most valamiért ránéztem, és le is fotóztam. De tényleg, mi ez, és miért van itt? Nem lehetne eltakarítani?"-ról "FRISSÍTÉS 2018.07.06.: Köszönöm a választ, azon...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ, azonban a hivatal tévedésben van Kedves Györkös Gábor úr. Önöknek kell felvenniük a kapcsolatot, mert az önök közpénzből fenntartott hivatala felel azért, hogy a városképet ne rond...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt "Járókelő" !

    A honlapjukon 25029 számon nyilvántartott bejelentéssel kapcsolatosan a következő tájékoztatást adjuk. A Bocskai út 10-12 előtt található kifogásolt állapotú létesítmény - a ren
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 54228 /2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg rémes, nem csak Önnek szúrja a szemét, György!
    Az se lenne elképzelhetetlen, hogy letisztítsák, szóval nézhető állapotba hozzák, ha túl drága elbontani...
    Valóban lejárónak tűnik...
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! Hatalmas eredmény, talán egy újabb fél év múlva kapunk választ az illetékes osztálytól (ha közben ki nem derül, még sem ők az illetékesek).
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-31254/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Öt hónap eltelt, és még mindig nem voltak képesek válaszolni a városigazgatástól. Mi folyik itt?
  • Nagy Jenő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól látom, egy fedett lejáró volt egy rég bezárt alagsori üzlethez. Valóban Célszerű lenne elbontani, és vagy lefedni a lejáratot, vagy kevésbé „invazív” módon (kerítés, rács, fedlap stb.) lezárni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-130271/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Duna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált információs plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére