Válaszra vár

Balesetveszélyes sín

Szeretnék egy észrevételt megosztani veletek, ami egy kerékpárút súlyos balesetveszélyes hibájáról szól. A Szent János Kórház előtt haladó bicikliút 2x keresztezi a 61.-es villamos sínét. Évek óta újítgatják, szórakoznak vele, és a legutóbbi sínfelújítás során sikerült teljesen elbarmolni az első keresztezést. A sín jelentősen kiemelkedik a bringaútból és ráadásul srégen keresztezi azt. Sorban repülnek a biciklisek, múlt héten mentő is volt kint. A közelben lakom, és látom, hogy kb. minden nap elesik valaki, mert megcsúszik a kereke a sínen. Vékonyabb kerekű biciklikkel szinte lehetetlen gurulva áthaladni. Egyszerű lenne a megoldás. Remélem tudtok segíteni. Üdvözlettel: Péter Benjámin

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 57-59

Hozzászólások

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Peter Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére