Megoldott

A közvilágítás teljes hiánya a Kőér utcai vasúti gyalogosátkelőhelyen

A vasúti átkelőhelyen vaksötétben kell botorkálni, ha az ember át akar kelni a síneken. Egyszerűen baleset és életveszélyes a helyzet. Elképesztő, hogy egy forgalmas vasúti kereszteződésben manapság még ilyen létezhet!
Kérem, a T. Illetékest, hogy a gyalogosátkelőhely közvilágítását mielőbb legyen szíves kiépíteni és üzemeltetni!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u. 3e

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították a MÁV-os lámpákat, bevilágítják az átjárót.
    Pedig gyakran járok erre, de nekem még nem tűnt fel a sötétség :))
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2017. október 18-án továbbított észrevételt. (00024457)

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megküldött jelzést, a vasúti infrastruktúr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a baj, hogy ott nincsenek lámpák, ezért borul sötétségbe az egész vasúti átjáró.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a BDK Kft. hálózata rendben üzemel, a hibás lámpák a MÁV üzemeltetésében vannak.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sportpálya világítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sportliget, Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gergely
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét a Lidl parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére