Megoldott

Jó helyen lesz az...

Hetek-hónapokkal ezelőtt feltűnt, hogy a Dózsa György úton elkezdtek telepíteni valamit, eddig csak kiálló kábelvezető sínek (?) voltak, most már vannak oszlopok is.
De hogy ezt az egyet hogy sikerült a bringaútra tervezni???? A többi, amit láttam, azok a régi oszlopokkal egy sorban, a járda szélén vannak, de ez... érthetetlen...

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 94

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Fantasztikus!
  • Lukács Máté (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Hősök terén a kerékpárútra helyezett oszloppal kapcsolatban az alábbi választ adjuk:

    A Városliget Projekt részeként a 75-ös és 79-es trolibuszok a Városligeten belüli nyomvonal
    ...
  • v. k. hozzászólt a bejelentéshez.

    http://index.hu/belfold/budapest/2017/10/14/oszlopokat_telepitenek_a_hosok_tere_panoramajaba/

    ... ja, hogy csak "ideiglenes" oszlopok, akkor simán mehet a bringaútra. Naugye!

    Egggészen biztos vagyok...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez kiábrándító. Úgy látszik, marad a gyalogosok közötti járdán kanyargás, oszlopkerülgetés. :-( Hiszen a bringázás egy gyerekes dolog. :(((
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    KÉPEK
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai, friss állapot szerint a járdás bringautat (sávot) újrarakták. A képen lévő elektromo szekrényeket lecserélés után az új oszlop vonalába rakták. Az oszlop-elektr.szekr. kombót két oldalról - ívelt...
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

    Az emberi ostobaság netovábbja sűrűsödik Budapesten. Azt nem értem miért nem az autóút egyik sávjának közepére tették.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elbírja ez, elbírja...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest oszlopok városa. Mindenhol 2 vagy 3 oszlop egymás mellett, meg rozsdás ráadásul. Hihetetlen.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ezt elszabták...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem a régi mellé telepítették? Megint hangosan sírok magamban.
  • Erdélyi Gáspár hozzászólt a bejelentéshez.

    Hozzáteszem, ez itt kérem szépen útlezárás, a szabálytalan fajtából Valahogy nem látok se fényvisszaverő prizmát, se fényvisszavető táblát, sem villogó lámpát... Közveszélyes, ha éjszakára is így marad.
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S-N Szabolcs (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére