Megoldatlan

Poller tetejéről a gömb hiányzik

Kérem, a T. Illetékest, hogy a hibás pollereket legyen szíves kijavítani!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 261

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Györkös Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A XIX. kerület, Üllői út 261-nél a sérült parkolásgátló oszlopok javítását, cseréjét Társaságunk megrendelte.

    A hiba elhár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Áramütés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balázs Eisen
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyáli út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére