Megoldatlan

Picit leült a pad, megfáradt, na!

Anonim Járókelő

A Salakházi Sára rakarton a Bálna előtt az egyik pad picit leült, megfáradt. Segítsünk neki felállni! Köszönöm!
Google Utcakép: https://goo.gl/maps/XPUr4yEzFGv

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 13

Hozzászólások

  • Járókelő Admin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz hiányában megoldatlan! Aki arra jár esetleg megírhatná, hogy megcsinálták e! Én sajna nem járok arra.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-113757/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére