Megoldott

Derékig ér a gaz

Derékig ér a gaz az Illés utca, üres telek melletti járda részén. (Losonci térrel szemközti oldalon)

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Illés u. 6

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
    A telekről a járdára benőtt gaznak se ártott volna a szegélynyíró...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Problémás térkövezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Galamb tetem az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére