Válaszra vár

Megsüllyedt gödrös úttest

Anonim Járókelő

Budapest 13.ker.-ben a Göncöl utcában, a Fiastyúk utcai kereszteződésnél a belváros felé vezető oldalon több helyen gödrös megsüllyedt az úttest. A lámpánál a zebra előtt keresztben megsüllyedt az úttest. A sarkon álló emeletes házon a buszok által keltett rezgések miatt repedések keletkeztek ill. a buszok is rongálódnak a napi sokszori gödrökön áthaladáskor.
köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncöl u. 20

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Nagy Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csizmár Imre
    Hungária körút 15 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú az Egér úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egér út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kátyú a zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rétköz utca 41 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére