Megoldatlan

Rákóczi híd, megcsúszott támfal

Anonim Járókelő

A Soroksári út - Máriássy utca kereszteződésénél a híd északi oldalán a támfalat alkotó beton tömbök kimozdultak már hónapokkal ezelőtt.
Történt már ilyen a híddal. Ismert a probléma oka is.
Mégis most azon kívül, hogy építettek egy támasztékot a támfalhoz teljes szélességben elfoglalva a kerékpárutat, nem nagyon történt semmi az elmúlt hetekben, hónapokban.

Ennek a támfal szakasznak a helyreállítására is éveket kell majd várni?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Máriássy u. 2-4

Hozzászólások

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezúton is tájékoztatjuk, hogy szűkös kapacitásaink miatt
    https://index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/25/tamfal_padka_rakoczi_hid_kerekpar/
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2019 május vége. És még mindig képtelenek voltak megoldani a lassan két éve fennálló problémát.

    BRAVÓ! :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "felújítás előreláthatóan a jövő évben fog megtörténni."

    Eltelt majdnem az egész "jövő év".
    Ez az "Alkalmatlanság Szobra" pedig még mindig ott tündököl a kerékpárút közepén...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Addig pedig megint a kerékpárosok jártak rosszul és ennyi.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással a 23929 számú bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Köszönettel vettük szíves bejelentését.
    A támfal jelenlegi faszerkezetes megtámasztása ideiglenes, a felújításig e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült korlátka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére