Megerősítésre vár

Zárt kapu fogadja a zebrán érkezőket

A vizes vb-hez kapcsolódva létesült egy új zebra és lépcső a Duna-part és a Szent István park között. Aki viszont használni próbálja, az egy lakatba ütközik: ugyan kialakítottak egy bejáratot a kutyafuttató átalakításával, de az folyamatosan zárva van. Vajon mikor lesz megközelíthető végre a Duna-part a parkból?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 10

Hozzászólások

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Admin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Főkert válasza: A Carl Lutz rakpart felujításához kapcsolodóan a zebra kialakításánál a biztonságos használatot nem teremtették meg, ebből kifolyólag a tulajdonos nem engedi a gazdasági bejárat megnyitását.
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Erdős Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Örs vezér tere 359 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Jarda foltozas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út 138-150 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fa tartó karó kidölt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca 56 (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére