Megoldott

Leesett elektromos fedőlap a Várkert rkp.-on

Anonim Járókelő

Várkert rakparti bicikli út mellett leesett egy elektromos pózna fedlapja.

GPS: 47.492502 19.045124

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Várkert rkp. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2017.11.14-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs vilàgítàs!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Weigner Katalin
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lisznyai utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bedőlt kandeláber

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ilu István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Gellért rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villanyoszlop fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nyíri Borbála
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére