Megoldott

Teleszemetelt buszmegálló

A Nagykőrösi út - Határ út buszmegállóban már hosszú ideje tűrhetetlen állapotok uralkodnak. Mindenekelőtt el kellene tüntetni a felhalmozódott szemetet és cigarettacsikkeket, és egy-egy csikk és szemétgyűjtő kukát kellene kihelyezni a megállóban. Egyet az elejére (merthogy hiányzik), és egyet a hátsó részére, mivel a megálló hosszú. Ezzel talán csökkenthető lenne a szemetelés a későbbiekben.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 95-96

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0032342/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (23825)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes hiányzó burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vizi Gábor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére