Megoldott

Hiányzó közvilágítás 2 oszlopon

Anonim Járókelő

A Makk utca elején féléve villanyoszlopokat cseréltek, de az új oszlopokra nem tettek közvilágítást szolgáló lámpákat, azóta nagyon sötét van az utca elején lévő lereszteződésben. A kanyarodó autó, nehezen láthatja a gyalogosokat.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Makk u. 7

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszerelték a lámpatesteket, az ügy megoldva. :)
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, nem történt semmi.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére