Megoldott

Beszakadt a járda

Beszakadt a járda a bicikliút melletti járdán, elég brutális mélységet hagyva maga után.
Ez a járdarész végig szinte járhatatlan, ráférne egy teljes felújítás...
A pontos hely: https://goo.gl/maps/qVRkwnbS9GQ2

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Könyves Kálmán krt. 25

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Urschler Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Végülis megcsinálták, de mellette még 8-10 elkezdett beszakadni. Hát, végülis ez is valami :)
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Urschler Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    ehhez már nem sokat tudok hozzátenni. egyre rosszabb a helyzet.... történik ezzel a bejelentéssel bármi?
  • Urschler Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    alakul .....
  • Bn Soma hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap már egy bokor is burjánzott a lyukban...
  • Urschler Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez is igazi magyar megoldásnak látszik.......
  • Nagy Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Urschler Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    II. Margit krt. 23 - járdahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit körút 21-23 (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére