Megoldatlan

EAK táblát teljesen benőtték a fák

EAK táblát teljesen benőtték a fák

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pünkösdfürdő u. 50c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • K. E. visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélhetően nem lesz addig baleset... ez szerintem a közvetlen életveszély elhárítása kategória, ha valaki arra téved, aki nem ismeri a terepet...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy intézkedni fogunk a fák szükséges mértékű visszametszéséről. A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét szeretnénk kérni.

    Köszönjük bejelentését!

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közvetlen balesetveszély!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • K. E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Miért vannak megjelölve?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elpusztult fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szomolnok utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére