Válaszra vár

Véglegesen parkolóvá alakított, eltüntetett járda

Anonim Járókelő

Valaki nem látot valakinél egy darab járdát? A Császár-Komjádi uszoda előtt volt hosszú ideig... ....pár napja valaki eltüntette. Jól átgondolt tevékenysége eredménye további parkolókat eredményezett,melyre bizonyára égető szükség volt. Volt?
Mindössze pár métert lopott el a kedves elkövető, ezáltal megszakítva a Margit-híd - Zsigmond tér- viszonylat több kilométeres egybefüggő járdáját. Bizonyára nagyon fontos volt a hely annak a pár autónak és annak a három négyzetméter "virágágyásnak".
Ezúton is "gratulálok" az agyatlansághoz, ugyanist ezt a szakaszt - amire egyébként a jelzőláma is ráterel - nem csak gyalogosok használnák - használták -, gyakorlatilag egy "gerincútvonalat" sikerült szét-trollkodni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Komjádi Béla u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 109533 /2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Bardócz Csaba (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt jarokelo!
    Egy Ön által megjelölt bejelentés állapota megváltozott.
    Cím:
    ...
  • Bardócz Csaba (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Serény András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt így hogy?
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyerünk II. ker, kössétek fel a gatyát. Hónap végén vége a vizes vb-nek, akkor szépen vissza lehet adni a járdát!
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "II. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A II. ker. Komjádi Béla uszoda előtti parkoló átépítése ügyében Társaságunk nem illetékes nyilatkozni. A II. ker. Komjádi Béla uszoda előtti parkoló illetékes kezelője a II. kerüle
    ...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    És amit a belvárosban csinálnak a járdákkal, az smafu? Ez folyik mostanság az egész fővárosban, ébresztő barátaim!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap megnéztem a "másik" járdát, ami a pizzéria előtt vezet, és ahol mindenkinek járnia kellene: a járda külső széle valószínűleg egy méterrel arrébb lett tolva, mert a lámpaoszlop a díszburkolatos...
  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem volt időm lefotózni, de hasonló istenverte idióták rakják le a parkolóautomatákat az Ajtósi Dürer soron a Vakok Intézete környékén is. Hová teszi a barom? A vakok által használt közlekedési sá...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne adj' Isten, amikor majd rátolat egy autó egy kisgyerekre, aki a parkolón keresztül próbál a buszhoz jutni, vagy valakit elgázol a busz, aki inkább "levágná" az utat, gondolom akkor majd lesz fejva...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kabaré ez a város, meg amit itt csinálnak.
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt nem értem, hogy ott a felújítás előtt is megfért szépen egymás mellett a parkoló és a járda, még ha nem is volt túl széles a járda. Nem igaz, hogy nem lehetett volna ezt úgy megcsinálni, hogy ez a...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szép az egészben, hogy babakocsit toló kisgyerekes anyák, mozgássérültek látássérültek, buszhoz indulók-onnan érkezők fognak majd (busz?) sávon gyalogolni, vagy dupla-S kanyarokkal csalinkázni a par...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez botrányos!
  • Gyetvai Béla hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gyetvai Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem én ezzel a lehetőséggel fogok élni:
    Idézet a KRESZ-ből:
    "21. § Gyalogosok közlekedése

    (1) A gyalogosnak a járdán, ahol pedig járda nincs, a leállósávon, az útpadkán vagy a kerékpárúton kell
    ...
  • Gyetvai Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Totális a dilettantizmus. :(
  • Kiss Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Felfoghatatlan! Így elbaltázni valamit! Szerintem csak nálunk és még talán az oroszoknál lehetséges ilyen... :(
  • Tóth Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    a gyalogosokon kívül ki használná még?
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére