Megoldott

Nem akadálymentes megálló

Elég nehéz lehet erre a buszra felszállni babakocsival vagy kerekesszékkel

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Erdőkerülő u. 18

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahol elkeveredhetett a válasz...

    Még júliusban 2 méterrel hátrébb lett helyezve a megállóoszlop, így a buszok második ajtaja már nem lóg bele a közvilágítási oszlopba, akadálymentes lett a felszállás.
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nincs villamosmegáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Keskeny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére