Megoldatlan

Hiányzó járda

Hatalmas darabok hiányoznak a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest Szilas ltp. 15

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehetne újra küldeni esetleg? Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét csúszos szederszőnyeg az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hungária körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére