Megoldott

Hajógyári sziget: hiányzó padok

A Hajógyári szigeten a K-híd és az északi csúcs között (és a csúcson túl is a másik oldalon), a töltésen sok helyen hiányzik a pad, csak a beton alkatrészei maradtak meg. Köszönöm, ha segítetek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Május 9. park

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalább három vadonatúj padot találtam a tegnapi séta során. Köszönjük szépen!
  • Kovács Krisztina visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A III. kerülettől az alábbi választ kaptuk:

    A padok pótlására, felújítására költségvetési lehetőségeink függvényében legkorábban a Sziget Fesztivál idei megrendezése előtt kerülhet sor.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelettel érdeklődnék, hogy a 2018-as évi költségvetésben szerepel-e a leromlott állagú padok pótlása? Köszönöm.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kovács Krisztina Úrhölgy!

    Köszönettel vettük jarokelo.hu oldalon tett bejelentését.

    Mindenekelőtt szíves elnézését szeretnénk kérni válaszunk elhúzódása miatt.

    Szeretnénk tájékoztatni, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Kovács Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Hétvégén megint arra járta. Három hónap alatt egy centit sem mozdult előre az ügy. Sajnálom, hogy ez ilyen nagy kihívást jelent.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Kovács Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gy. utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Padok lefestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Zsuzsi
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére