Megoldott

Leszakadt ág a Zápor utcában

A III. kerületben a Zápor utcában a Viador utcai kereszteződés közelében a közelmúltbeli vihar miatt az egyik kőrisről félig leszakadt egy nagyobb ág, mely hamarosan minden bizonnyal az útra zuhan. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 5a

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Boros Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldották!
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Boros Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az összegyüjtött falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váradi utca 32A (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út 138-150 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére