Megoldott

Megnőtt a sövény

A térképen bejelölt útszakaszon annyira megnőtt a sövény, hogy a kerékpárút egy sávra szűkült. Az egymással szemben haladó biciklisek csak úgy tudják kikerülni egymást, ha rámennek a gyalogosok sávjára. Nagyon zavaró és veszélyes, hónapok óta nincs lenyírva a sövény. Az egyik fotón látható szakaszt pedig ki kellene egyenesíteni, mert felesleges és veszélyes így! Korábban egy fát került ki az út, de azt már eltávolították.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Novák Glória Diána
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    A kanyargásról ezt jelentettem be, de még mindig nem tudjuk, mi lesz vele:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/20344/belathatatlan-kanyargas-a-gazban
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    És az lenne a leghatékonyabb, ha egyszer sem csinálnák meg, de felvennék érte a pénzt az önkormányzattól. De persze ilyen ebben az országban sohasem fordulhat elő.

    Egyébként köszi a választ, el nem t...
  • Adorján Timea hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon sajnálom, hogy minden évben valakinek ezt a problémát legalább egy alkalommal be kell jelentenie. Tudom, hogy üzemeltetői szemszögből az évi 1 nyírás költséghatékony, de sajnos a növényzet más...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a kék doboz ott micsoda a zöld szigeten?
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére