Megoldott

Útra dőlt kisebb faág

A Zoltán u. Nádasdy u. sarkán a járdára és kissé az útra dőlt egy kisebb faág.

Probléma helyszíne
Budapest Nádasdy u. 7

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére