Megoldott

Hiányzó padok

A Boráros téren a megállók közelében szívesen ülnek le az emberek a zöld részek melletti szegélykövekre. Ezekre néhány helyen jó lenne padokat szerelni, leginkább a megállóknál és a fák alatt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 8-10

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme a pad
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodával határos módon mégis kikerült 4 ilyen pad a válasz ellenére, így a bejelentés megoldottnak tekinthető!
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A téren több ponton megtalálható utasváró a BKV utasok részére. A Boráros téren lévő növénykazetták anyaga bazalt nagykockakő, melyek műszaki állapota nem felel meg ülőfelület...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Kiricsiné Kertész Erika Közterület Üzemeltetési Csoport vezetője megbízásából csatoltan megküldöm a Jarokelo.hu oldalon megjelent és a IX. ker. Boráros téri megállók padhiányára von
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-64501/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére